KAKS KINGITUST EESTILE

Pärnu Muusikakool teeb sel laupäeval, 3. veebruaril Eestile ühel päeval lausa kaks kingitust :
Juba 16. toimub seni üle Lääne-Pärnu regiooni toimunud ja sel aastal esmakordselt rahvusvahelisena korraldatav klaverimuusika päev 2018 Pärnus.
Klaveriõpilased Abja, Häädemeeste, Kilingi-Nõmme, Orissaare, Vändra Muusikakoolidest ning Märjamaa Muusika- ja Kunstikoolist, Audru kooli muusika-ja kunstiosakonnast ja Pärnu Kunstide Majast esitavad suurel kontserdipäeval eesti kaunist klaverimuusikat. Erikülalistena osalevad õpilased ja õpetajad Leedust ja Lätist: Šiauliai Dainų Muusikakoolist ja Valmiera Muusikakoolist. Tavapärasele “esinen-ja/või-kuulan” osalemisele on sel korral võimalus tegevust anda ka silmadele: suurel ekraanil näeb fotoühenduse F8 poolt välja pandud erinevaid, põnevaid ja kindlasti ka üllatavaid vaateid Pärnule.

Klaverimuusika päeva on võimalik vaadata ka otseülekandena meie kooli facebooki kodulehe lingi kaudu.

Selsamal päeval toimub Pärnu Kunstide Majas täiesti esmakordne sündmus: korraldame rahvusvahelise flöödimuusika päeva. Osalevad Pärnu regiooni flöödiõpilased ja õpetajad ning külalised Lätist ja Leedust. Esinema on kutsutud Pärnu regiooni vilistlasansambel – flöödimängijad, kes õpivad praegu Tallinna Muusikakeskkkoolis. Sel päeval tuleb kokku flöödiorkester, mis esitab eesti muusikat. Omaloomingut esitab erikülalisena flötist Peeter Malkov. Nii klaveri- kui flöödimuusika päev on kuulajatele tasuta.

Laupäeval, 3. veebruaril kl 11 Pärnu Kontserdimaja kammersaalis

Rahvusvaheline klaverimuusika päev Pärnus 2018