LÕPUAKTUS 9. juunil kell 17 Pärnu Kontserdimaja suures saalis

Head õpilased, õpetajad ja lapsevanemad!

Meie kooli kontsert-lõpuaktus on sel kevadel kinnine, st Pärnu Kontserdimajja on lubatud ainult lõpetajad ja õpetajad.

Aktust saab jälgida otseülekandena kooli facebooki lehel        ja saab kuulata-vaadata lõpuaktuse videosalvestust.

 Lõpuaktuse kontserdi kava

  1. Merit Roseniit – kannel – Rein Rannap – Üksi (õp Elo Kalda)                  

 

  1. Marta Kübar – klaver – William Gillock – Etüüd-valss (õp Marika Kapp)           

 

  1. Anastasija Mgvdeladze – klaver – Pjotr Tšaikovski – Mai tsüklist – Aastaajad

        (õp Toivo Traks)                                                                                                     

 

  1. Ete Riin Veer – tšello – Gabriel Fauré – Ärkamine

         (õp Heli Sommer, km Maarja Talts)                                                                    

 

  1. Alex Henri Paugus – akordion – B. Paige-P. Stone – Modern Gavott

        (õp Helle Levandi)                                                                                                

 

  1. Aleksander Sarapuu – akordion – P. Pizzigoni – Valgus ja varjud

         (õp Reet Nurming)                                                                                                 

 

  1. Tuuli Põldvee – flööt – C. Saint-Saëns – Adagio ja variatsioon balletist Ascanio

         (õp Anne Kann, km Eve Endoja)                                                                             

 

  1. Annette Nahkur – viiul – Niccolo Paganini – Cantabile

         (õp Maire Varma, km Maarja Talts)                                                                    

 

  1. Oleksiy Kostin – klaver – Camille Saint-Saëns – Toccata (õp Renata Marksalu)        

 

  1. Pavel Käkinen – klaver – Leopold Godowsky Öö Tangier’is (õp Toivo Traks)

 

  1. Martin Järmut – saksofon – Mike Garson – Jazz variatsioonid Paganini teemale

         (õp Hanna Taube, km Maarja Talts)                                                                   

 

  1. Martin Mäe – ksülofon – Avamäng G. Bizet ooperist Carmen

         (õp Olav Kund, km Marika Kapp)                                                    

 

  1. Anastasija Malõško – laul – Andrei Petrov – Armastus on maagiline maa (Любовь-волшебная страна) (õp Marge Lumisalu, kitarril Erko Niit)         

 

  1. Marie Põdra – laul, klaver – Vennaskond – Igavest elu lõppevas öös

         (õp Laura Junson)