ÕNNITLEME

Eesti Muusikakoolide Liit andis 27. septembril Rahvusooper Estonia talveaias üle tänavused tunnustuspreemiad Eesti parimatele muusikaõpetajatele. 2020. aasta Õpetajate Tänupreemia pälvisid kokku staažikad õpetajad, kelle töö on läbi aastate olnud järjepidevalt silmapaistev ja tulemuslik. Kuue muusikapedagoogi hulgas pälvis tunnustuse meie kooli kauaaegne kontsertmeister Krista Jalango.

Krista Jalango on Pärnu Muusikakooli kontsertmeister aastast 1976. ja on läbi nelja aastakümne aidanud särada väga paljudel tänastel tippudel. Kontsertmeister on muusik, kelle töö jääb sageli kahjuks  tähelepanuta, kuid tema panus lavalise õnnestumise juures võib olla suurem solisti enda panusest, eriti muusikakooli õppeprotsessis.

Eesti Muusikakoolide Liit annab Õpetaja Tänupreemiat välja kuuendat aastat.