Pärnu Muusikakool 70

Pärnu Muusikakool kutsub sõpru ,vilistlasi ja õpetajaid  tähistama kooli 70. juubelit pidulikul kontsert-aktusel  7. veebruaril 2015 kell 17.00 Pärnu Kontserdimaja suures saalis. Kontsertaktusele järgneb ühine tordisöömine, avatud pääs muusikakooli klassidesse, kammersaalis  vaba lava (vaba lava esinejate registreerimine kuni 5. veebruarini elektronposti aadressil marek@muusikakool.ee). Suures saalis mängib tantsuks Swingkompanii G 7.

Sõnavõtud ja õnnitlused palume eelnevalt registreerida elektronposti aadressil kantselei@muusikakool.ee või telefonil 44 55 830 hiljemalt  3. veebruariks.

Peo pääse 5 eurot saadaval Pärnu Kontserdimaja ja Piletimaailma müügipunktides.A3_2

Mälestusküünalde asetamiseks endistele õpetajatele koguneme 6.veebruaril kell 11.00 Metsakalmistu Riia mnt.poolses parklas ja kell 13.00 Alevi kalmistu peaväravas.

Metsakalmistul puhkavad Herbert Haas, Paavo Rahnu, Leonid Liiberg, Eugenia Brodinskaja, Rein Mäger.

Alevi kalmistul puhkavad Alis Mardi, Artur Uritamm, Ludmilla Orav, Klaudia Taev, Artur Aola, Õie Kurg, Raja Meiertal, Liia Saar.