ÕNNITLEME!

Meie kooli õpilased olid väga tublid 11. mail Pärnu Mai koolis toimunud Pärnumaa 1.-9. klasside solistide konkursil Helisev Hääl.

7. klass

I koht Karl Kallastu, õp Marge Lumisalu

8.-9. klass

III koht Jaanika Karjus, juhendaja Marge Lumisalu

ÕNNITLEME!

Meie kooli õpilased olid väga tublid Suurel üleriigilisel võistumängimisel Viljandis Pärimusmuusika Aidas 03. mail 2019. 

VÕISTUMÄNGIMISE PILLIGRUPI PARIM

Kandled

II tasemegrupp – Marta Johanna Kärmas, õp Elo Kalda

Poogenpillid

III tasemegrupp – Maria Mänd, õp Karoliina Kreintaal

Hoogsa ja julge mängustiili eripreemia sai Juuli Kõrre, õp Karoliina Kreintaal, poogenpillid III tasemegrupis.

PALJU ÕNNE!

Meie kooli õpilane Arabella Saks oli väga tubli 6. aprillil Tartu Kammivabriku klubihoones toimunud vabariiklikul laulukonkursil „Vokaalkompass 2019“.

Õnnitleme juhendaja Laura Junsonit.

ÕNNITLEME!

Meie kooli flöödiõpilased olid väga tublid konkursi „Parim noor instrumentalist 2019“ vabariiklikus voorus 16. märtsil Türi Muusikakoolis:

II vanusegrupp
Tuuli Põldvee (õpetaja Anne Kann) – II koht
Mark-Oliver Miljan (õpetaja Marju Mäe) – diplom

III vanusegrupp
Elise Pähkel (õpetaja Marju Mäe) – II koht
Kontsertmeister Anu Russak

PALJU ÕNNE!

Meie kooli klaveriõpilased olid väga tublid konkursi „Parim noor instrumentalist“ regiooni voorus 11. märtsil 2019 Paide Muusikakoolis:

I vanuserühm
Milana Zotovych (õp Renata Marksalu) – I koht
Milana Doždeva (õp Ludmilla Kaevu) – I koht

II vanuserühm
Jete-Pauline Ollep (õp Renata Marksalu) – II koht
Dana Nikulina (õp Renata Marksalu) – II koht
Meeri Loodis (õp Imbi Haugas) – III koht
Marina Anikina (õp Eve Endoja) – III koht
Ramona Pajusaar (õp Eve Endoja) – diplom
Makenna Emberly Arumäe (õp Külli Vabrit) – diplom

III vanuserühm
Diana Vaiganova (õp Imbi Haugas) – diplom
Ly-Sandra Kalbus (õp Imbi Haugas) – diplom
Theo Raev (õp Marika Kapp) – diplom

IV vanuserühm
Oleksiy Kostin (õp Renata Marksalu) – I koht

V vanuserühm
Herman Press (õp Maimu Parts) – diplom

ÕNNITLEME!

Meie kooli trompetiõpilased olid väga tublid konkursi „Parim noor instrumentalist“ regiooni voorus 10. märtsil 2019
Viljandi Muusikakoolis
I vanuserühm
Hans Grauberg – diplom
Mia Paluoja – diplom
Ott Niinemäe – diplom
Täname tublit õpetajat Arvi Sommerit ja kontsertmeister Anu Russakut

ÕNNITLEME!

Meie kooli õpilased olid väga tublid konkursi „Parim noor instrumentalist“ regioonivoorudes:
Trompetiõpilaste regionaalne voor 10. märtsil 2019 Viljandi Muusikakoolis
I vanuserühm
Hans Grauberg – DIPLOM
Mia Paluoja – DIPLOM
Ott Niinemäe – DIPLOM
Õpetaja Arvi Sommer, kontsertmeister Anu Russak

ÕNNITLEME!

Meie kooli õpilased olid väga tublid konkursil „Parim noor instrumentalist“:
Fagotiõpilaste vabariiklik konkurss 9. märtsil 2019 Nõmme Muusikakoolis
I vanuserühm
Kaisa-Maria Kurg – II koht
Liisa Remmelgas – DIPLOM
Õpetaja Madis Schmidt, kontsertmeister Külli Vabrit

Saksofoniõpilaste vabariiklik konkurss 10. märtsil 2019 Nõmme Muusikakoolis
III vanuserühm
Martin Järmut – III koht
Õpetaja Hanna Taube, kontsertmeister Kenny Salazar