ÕNNITLEME!

Meie kooli saksofoniõpilased olid väga tublid konkursi „Parim noor Instrumentalist“ regiooni voorus 17. veebruaril Saku Muusikakoolis:

Lene Jürisoo (õp Aivo Luhaoja) – diplom

III vanuserühm

Martin Järmut (õp Hanna Taube) – III koht

Täname tublisid õpetajaid ja kontsertmeister Kenny Salazari!

ÕNNITLEME!

Meie kooli flöödiõpilased olid väga tublid konkursi „Parim noor Instrumentalist“ regiooni voorus 13. veebruaril Haapsalu Muusikakoolis:

I vanuserühm

Laura Kangur (õp Anne Kann) – diplom

Reti Tross (õp Marju Mäe) – diplom

Marite Kerge (õp Marju Mäe) – diplom

Elisabeth Mardik (õp Leonora Palu) – diplom

Aaron Unt (õp Marju Mäe) – diplom

Janee Lootus (õp Anne Kann) – diplom

Tuuli Põldvee (õp Anne Kann) – I koht

Mark-Oliver Miljan (õp Marju Mäe) – III koht

III vanuserühm

Elise Pähkel (õp Marju Mäe) – I koht

Täname tublisid õpetajaid ja kontsertmeister Anu Russakut!

TOIMUS OTSA KOOLI MUUSIKAPÄEV

Kolmapäeval, 6. veebruaril toimus Pärnu Muusikakoolis G. Otsa nim Muusikakooli muusikapäev. Kooli tutvustaval kontserdil astusid üles Otsa kooli õpilased ja õpetajad. Seejärel viisid Otsa kooli õppejõud läbi erinevaid õpitubasid. Meie kooli 45 õpilast juhendasid pedagoogid Jelena Elkind (klaver), Lembi Mets (tšello), Tarmo Johannes ja Peeter Malkov (flööt), Vello Sakkos (klarnet), Sulev Sommer (saksofon), Rein Roos ja Aivar Vassiljev (löökpillid), Raul Vaigla (basskitarr) ning vilistlased Eliise Urke, Gertrud Aasaroht ja Anete Saar (laul).

Fotosid Otsa kooli muusikapäevast saab näha meie kooli facebooki lehel.

PALJU ÕNNE!

Meie kooli rütmimuusikaosakonna õpilast TANEL VAIKJÄRVE (õpetaja Laura Junson) tunnustati 25.-26. jaanuaril Kuressaares toimunud Eesti noorte lauljate konkursil Solistica 2019 eripreemiaga „Parim esitus kitarril“.

ÕNNITLEME!

Eesti Kooriühing valis meie kooli õpetaja Toomas Volli AASTA DIRIGENDIKS 2018.
Meie kooli kooride (neidudekoor Argentum Vox, Musala) kõrval dirigeerib Toomas Voll üle-eestilise neidudekoori Leelo vilistlaskoori „Leelo vol2“, Tallinna Ülikooli naiskoori ja tegutseb mitmekümne noore solisti juhendajana ning hääleseadjana Pärnu teatris Endla.

PALJU ÕNNE!

2.-4. jaanuarini 2019 toimus Viljandis noorte rütmimuusikute festival Koolijazz=Jazzikool.

Ansamblite võistumängimise „MÄNGU ILU“ Grand Prix pälvis
Erko Niidu juhendatav rütmimuusikaosakonna bänd koosseisus
Maria Kallastu – vokaal, Martin Hansschmidt – kitarr, Robi Salumets – klaver, Joosep-Mattis Eriste – bass ja Jaan-Endrik Kirsi – trummid.

Bändis osalenud kahele noorele anti ka personaalsed eripreemiad. Maria Kallastu pälvis Nancy Wilsoni nimelise eripreemia ning meie kooli vilistlane Robi Salumets sai žüriilt Thelonius Monki nimelise eripreemia.

ÕNNITLEME!

Pärnumaa kultuuri- ja spordiauhindade tseremoonial Tähesära 12. detsembril tunnustati ka meie kooli õpetajaid:

Kultuurkapitali Pärnumaa ekspertgrupp tunnustas Rein Vendlat kultuuri elutööpreemiaga. Pärnumaal puhkpillimuusikat üle 40 aasta arendanud puhkpillidirigent Rein Vendla juhendab noori meie koolis ja Pärnu Ülejõe põhikoolis, samuti Koidula Gümnaasiumis. Lisaks tegutseb tema eestvedamisel noorteorkester. Vendla dirigendikepi all on kollektiivid aastaid osalenud üldlaulu- ja -tantsupidudel.

Pärnumaa omavalitsuste liit valis aasta nooreks kultuuritegijaks Sigrid Hindi, kes tegutseb nii meie kooli puhkpilliorkestri noorema koosseisu dirigendina kui puhkpillimängija ja puhkpilliorkestri Saxon dirigendina.

ÕNNITLEME!

Meie kooli klaveriõpilased olid väga tublid 29.11.-02.12.2018 Tallinna Muusikakeskkoolis toimunud vabariiklikul noorte pianistide konkursil “Eesti kõla VII”:

II vanuserühm
ERIPREEMIA – Dana Nikulina (õpetaja Renata Marksalu)

IV vanuserühm
DIPLOM – Oleksiy Kostin (õpetaja Renata Marksalu)

ÕNNITLEME!

Pärnu linna ja maakonna laulukonkursi SÜGISULG 2018 finaalkontserdil 23. novembril Pärnu Kontserdimajas
esinesid edukalt meie kooli õpilased:

11-13aastased B-kategooria
Finalisti diplom KARL KALLASTU, õp Marge Lumisalu

14-16aastased B-kategooria