ÕNNITLEME

Pärnu linna ja maakonna laulukonkursi SÜGISULG 2017 finaalkontserdil esinesid edukalt meie kooli õpilased:

17-19aastased B-kategooria:

Tanel Vaikjärv III koht, õp Laura Junson

Grete Maruste II koht, õp Laura Junson

17-19aastased A-kategooria:

Maria Kallastu finalist, õp Marge Lumisalu

Eripreemiad eelvoorudest:

Johanna Maria Kasuk STIILSE ESITUSE eripreemia ja erikülaline finaalkontserdil

Markus Monak ISIKUPÄRASE ESITUSE ERIPREEMIA

Õnnitleme ka meie kooli teiste erialade õpilasi väga eduka esinemise puhul konkursi lõppkontsertidel!

Brylen Demiry Toomsalu, Mirtel Katrina Kits, Silleriin Allikivi,

Jete-Pauline Ollep, Ann Marii Kirsi, Rasmus Tilk, Hans Martti Mägar, Rebecca Murrand, Kert Johan Sommer, Pille-Riin Roots, Kätlin Kits, Mirjam Kits.

ÕNNITLEME!

Laupäeval, 18. novembril 2017 toimus Lasnamäe muusikakoolis 4. rahvusvaheline klaveriõpilaste konkurss LUSTLIK KLAVER, kus osalesid klaveriõpilased Eesti ja Valgevene muusikakoolidest. Kohustusliku teosena tuli esitada üks klaveripala konkursile eelnenud noorte heliloojate konkursi võidutööde hulgast.
Pärnu Muusikakooli õpilased olid konkursil väga edukad:

KUNI 8-AASTASTE VANUSERÜHM:
II koht: Dana Nikulina, õp Renata Marksalu

11-12-AASTASTE VANUSERÜHM:
Peapreemia: Oleksiy Kostin, õp Renata Marksalu

15-18-AASTASTE VANUSERÜHM
I koht ja helilooja eripreemia: Herman Press, õp Maimu Parts

Tule Pärnu Kitarrifestivalile!

Tule ja osale meie põneval kitarri nädalavahetusel! Pärnu Linnaorkestri kontserdile  laupäeval, 18. nov kl 19 kontserdimajas pääseb muusikakooli õpilane ja õpetaja soodushinnaga (5 eurot), Andre Maakeri kontserdile kultuurikeskuses Tempel pääse 5 eurot (festivalile registreerunule tasuta). Lõppkontsert pühapäeval, 19. detsembril kammersaalis kl 12 tasuta. Kõik info festivali kodulehel.

ÕNNITLEME!

Õnnitleme meie kooli õpetajat Mati Uffertit, kellele anti laupäeval, 4. novembril 2017 Vanemuise Kontserdimajas Eesti Sümfooniaorkestrite Liidu VIII noorteorkestrite festivalil, üle Eesti Sümfooniaorkestrite Liidu auliikme tunnistus.

Pikaaegne Pärnu Muusikakooli keelpilliorkestri dirigent Mati Uffert on Eesti Sümfooniaorkestri Liidu liige selle taasasutamisest alates (2010. aastast).

ÕNNITLEME!

Meie kooli õpilane Anette Hendrikson võttis 14.-18. oktoobril üle-eestilise tütarlastekoori Ilmalilled koosseisus osa rahvusvahelisest koorifestivalist “Il Canto sul Garda” Itaalias Riva del Gardas. Koor pälvis kulddiplomi lastekooride kategoorias ja samuti kulddiplomi rahvalaulu kategoorias. Samuti sai koor sai eripreemia silmapaistvalt hästi valitud rahvalaulu kava eest. Festivalil osales 33 koori 17 riigist, neist 8, sh tütarlastekoor Ilmalilled, said võimaluse laulda Grand Prix’ voorus.

TEEME ISE MUUSIKAT!

UUS OMALOOMINGU KONKURSS ON AVATUD! Hea õpetaja ja lapsevanem, kui paned tähele, et Sinu õpilasel või lapsel on huvi lugude isetegemise vastu, siis omaloomingu konkurss on just see sobilik koht eneseväljenduseks!

ÕNNITLEME!

PALJU ÕNNE meie pikaajalisele akordioniõpetajale Reet Nurmingule, kes pälvis Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapitali tunnustuspreemia!