TEEME ISE MUUSIKAT!

UUS OMALOOMINGU KONKURSS ON AVATUD! Hea õpetaja ja lapsevanem, kui paned tähele, et Sinu õpilasel või lapsel on huvi lugude isetegemise vastu, siis omaloomingu konkurss on just see sobilik koht eneseväljenduseks!

ÕNNITLEME!

PALJU ÕNNE meie pikaajalisele akordioniõpetajale Reet Nurmingule, kes pälvis Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapitali tunnustuspreemia!

Pärnu Muusikakooli õpilased osalesid C-Jami suvekoolis

Tänavune C-Jam Cellofest toimus 16.-20. augustil Türi Kultuurikeskuses. C-Jam suvekoolist osa võtnud 28 tšelloõpilast juhendasid C-Jami liikmed ja muusikakoolide tšelloõpetajad. Festivali kontserdid toimusid Türi kultuurikeskuses, Metsajõe puhkemajas ja Laupa, Tori, Kirna, Väätsa mõisates erinevad kontserdid. Esimesel päeval toimus ka ansamblite konkurss, mille ainsaks tingimuseks oli, et esitada võib kõike peale klassikalise muusika. Festivali lõppkontserdil astusid üles suvekooli ansamblid ja suur ühendorkester koos tšellokvarteti C-Jam-iga. Muusikakooli õpilased on suvekoolist osa võtnud juba mitmed aastad järjest. Seekord osales 5 õpilast: Richard Karro, Albert Press, Li-Sandra Sass, Kaisa Talts ja Ete Riin Veer (õpetajad Irina Matveus ja Heli Sommer).

ÕNNITLEME!

Meie kooli õpilased osalesid 28. aprillil 2017 Viljandis Pärimusmuusika aidas SUUREL ÜLERIIGILISEL NOORTE PÄRIMUSMUUSIKUTE VÕISTUMÄNGIMISEL.

TULEMUSED

POOGENPILLID II vanusegrupp

PILLIGRUPI PARIM (koht läks jagamisele) – Maria Mänd (õpetaja Anu Mänd)

KANDLED I

PILLIGRUPI PARIM – Marta Johanna Kärmas (õp Elo Kalda)

Laupäeval, 29. aprillil samuti Viljandis Pärimusmuusika aidas toimunud noorte pärimusbändide konkursil saavutas viiuliansambel KIRJU koosseisus Maria Mänd, Juuli Kõrre ja Helina Sommer EESTI PÄRIMUSMUUSIKA KESKUSE ERIPREEMIA.

ÕNNITLEME!

27. aprillil 2017 Valka Muusikakoolis, Lätis toimunud 38. Rahvusvahelisel instrumentaalduettide avatud festivali

TULEMUSED

LAUREAADITIITEL

Ansambel Dmitri Lazarski – flööt (õpetaja Marju Mäe) ja

Jevgeni Lazarski – klaver (õpetaja Renata Marksalu)

ÕNNITLEME meie noort saksofoniõpetajat!

12.-15. aprillil 2017 osalesid Armeenias Gyumnis festivali „Renessans“ raames toimunud konkursil Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia meie kooli saksofoniõpetaja ja I kursuse üliõpilane Hanna Taube (saksofon, professor Marje Lohuaru, kontsertmeister Piret Mikalai), kes saavutas kammeransamblite nominatsioonis laureaaditiitli ja I koha.

ÕNNITLEME!

Pärnu Muusikakooli tütarlastekoor Argentum Vox pälvis Ungari pealinnas Budapestis toimunud rahvusvahelisel koorikonkursil kategooria võidu ja kulddiplomi! Palju õnne koorile ja dirigent Toomas Vollile!