ÕNNITLEME!

Pärnu Linnavalitsus tunnustas meie kooli akordioniõpetajat Reet Nurmingut aastatepikkuse töö eest “Aastate õpetaja” tiitliga. Preemia ametlik üleandmine toimub Pärnu linna õpetajate päeva ürituse raames 5. oktoobril Pärnu Kontserdimajas.

ÕNNITLEME!

Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapital otsustas anda tulemusliku pedagoogilise töö eest pedagoogi tunnustuspreemia Pärnu Muusikakooli viiuliõpetaja Maire Varmale.

Preemia pälvis kokku viis muusika-ala pedagoogi üle Eesti. Tunnustuspreemia üleandmine toimub 23. septembril 2018 Tallinnas Rahvusooper Estonia Sinises saalis.

2018. aasta Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapitali pedagoogi tunnustuspreemiad:

klaveriõpetaja Helve Kuuskmann Nõmme Muusikakoolist viiuliõpetaja
Tereza Šmerling-Heinsaar Vanalinna Hariduskolleegiumi Muusikakoolist
solfedžoõpetaja Maarika Reimand Viljandi Muusikakoolist
viiuliõpetaja Maire Varma Pärnu Muusikakoolist
solfedžoõpetaja Piret Rips-Laul Võru Muusikakoolist
Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapitali tunnustuspreemia pälvis:
klaveriõpetaja Marja Jürisson Tallinna Muusikakeskkoolist.

PALJU ÕNNE!

Pärnu Muusikakooli õpilane Jaanika Karjus, kes õpib lisaainena rütmimuusikaosakonnas laulmist, saavutas Ülejõe põhikooli lauluvõistlusel “Ülejõe ööbik” 7.-9. klasside arvestuses II koha.
Jaanika õpetaja on Marge Lumisalu.

ÕNNITLEME!

Neidudekoor Argentum Vox pälvis rahvusvahelisel Veneetsia koorikonkursil kategooria kulddiplomi ja oma kategooria võidu ning Grand Prix’ vooru II koha. Koori dirigent on Toomas Voll, kontsertmeister Rain Rämmal.

ÕNNITLEME!

Meie kooli õpilane oli edukas rahvusvahelisel flöödimängijate konkursil Riias:
ELISE PÄHKEL – DIPLOM
Õpetaja Marju Mäe
Kontsertmeister Anu Russak

PALJU ÕNNE!

20. aprillil 2018 Viljandis Pärimusmuusika aidas Suure Üleriigilise Võistumängimise Grand Prix pälvis Pärnu Muusikakooli rahvakandlemängija Marta Johanna Kärmas.

Lisaks sellele saavutas Marta Johanna Kärmas kandled I kategoorias I koha rahvakandle mänguga.

Eripreemia nüansirikka valsi esituse eest sai Ave-Ingrid Veskimägi, kandled III kategoorias.

Nende õpetaja on Elo Kalda.

PALJU ÕNNE!

Meie kooli õpilased olid edukad Eesti Muusikakoolide Liidu konkursil “Parim noor instrumentalist 2018”.

Laupäeval, 14. aprillil kandle eriala vabariiklik konkurss Nõmme Muusikakoolis:
II vanuserühm
III koht – Merit Roseniit
IV vanuserühm
Ave-Ingrid Veskimägi – II koht
Õpetaja Elo Kalda

Pühapäeval, 15. aprillil kitarri eriala vabariiklik konkurss Keila Muusikakoolis:
I vanuserühm
William Jamnes – diplom