ÕNNITLEME VABARIIGI PARIMAID NOORI INSTRUMENTALISTE NING NENDE ÕPETAJAID JA KONTSERTMEISTREID!

13-14.03. toimus Tartus Eesti Muusikakoolide Liidu konkurss “Parim noor instrumentalist 2015” kus meie õpilased esinesid väga edukalt. Pärnu Muusikakool võib uhkust tunda, sest meie koolis õpivad vabariigi parimad noored instrumentalistid ja neid õpetavad parimad õpetajad!
I koht SIRLE ALLIKIVI (flööt 2 vanuserühm) õp. Marju Mäe, kontsertmeister Marika Kapp.
I koht LAURA PÄHKEL (flööt 3 vanuserühm) õp. Marju Mäe, kontsertmeister Marika Kapp.
I koht ANASTASIJA MJASSOJEDOVA (klaver 3 vanuserühm) õp. Renata Marksalu
II koht MARTIN JÄRMUT (saksofon I vanuserühm) õp. Liis Mäevälja, kontsertmeister Krista Jalango.
III koht ja EMTA üliõpilas-žürii eripreemia STELLA LAINESTE (saksofon I vanuserühm) õp. Liis Mäevälja,kontsertmeister Krista Jalango.
III koht VILLEM ENDEL TIITS (trompet IV vanuserühm) õp. Arvi Sommer, kontsertmeister Ülle Petrovitš.
III koht ja EMTA üliõpilas-žürii eripreemia KARL KIVI (trompet IV vanuserühm) õp. Arvi Sommer, kontsertmeister Ülle Petrovitš.
III koht MARIE PÕDRA (oboe II vanuserühm) õp.Leonora Palu, kontsertmeister Irina Oad.
DIPLOM ja EMTA üliõpilas-žürii eripreemia BIRGIT PADUL ( flööt IV vanuserühm) õp. Marju Mäe, kontsertmeister Marika Kapp.
DIPLOM – ISABEL PADUL (flööt I vanuserühm) õp. Anne Kann, kontsertmeister Külli Vabrit,
DIPLOM – ARINA NIKULINA (klaver III vanuserühm) õp. Renata Marksalu,

PALJU ÕNNE TUBLIDELE ÕPILASTELE NING SUUREPÄRASTELE ÕPETAJATELE JA KONTSERTMEISTRITELE.