Head uudised noorte pianistide konkursilt EESTI KÕLA

3 .-6.12.2015 Tallinna Muusikakeskkoolis toimunud vabariiklikul noorte pianistide konkursil „Eesti kõla IV” oli eriti edukas meie kooli klaveriõpilane Anastasija Mjassojedova (õpetaja Renata Marksalu), kes saavutas IV (15-16aastaste) vanusegrupis B kategooria ülitugevas konkurentsis, kus teiste suuremate koolide kõrval osalesid Tallinna Muusikakeskkooli, Tallinna Georg Otsa nim Muusikakooli ja Tartu Heino Elleri nim Muusikakooli õpilased, 2. preemia.

Konkurssi hindas rahvusvaheline žürii koosseisus Niklas Pokki (Sibeliuse akadeemia ja Turu konservatooriumi õppejõud), Age Juurikas (Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia õppejõud) ja Vladimira Ljutova (Nõmme Muusikakooli õpetaja).

Täname tublit õpetajat Renatat ja tema klaveriõpilast Anastasijat!