Pärnu Muusikakooli õpilased osalesid festivalil „Koolijazz 2017“

Kuues noortele muusikahuvilistele suunatud festival «Koolijazz=Jazzikool» tõi 3.-5. jaanuarini Viljandisse üle 50 noore muusiku üle Eesti. Festivalist osalejatele pakuti võimalust osaleda õpitubades, mida juhendasid Kadri Voorand, Kirke Karja, Madis Meister, Janno Trump, Allan Järve, Reigo Ahven ja Pärnu Muusikakooli lauluõpetaja Laura Junson. Korraldusmeeskonnas osales meie kooli kitarriõpetaja Erko Niit.

Pärnu Muusikakoolist osales sel festivalil basskitarri õpilane Joosep Mattis Eriste (õpetaja Silver Haugas), kitarri eriala õpilane Martin Hansschmidt (õpetaja Erko Niit), jazzklaveri eriala õpilane Robi Salumets (õpetaja Indrek Oselein) ja oboe eriala õpilane Marie Põdra (õpetaja Leonora Palu).

Festivali raames toimus rütmimuusikaansamblite võistumängimine ja improvisatsiooni preemia pälvis meie kooli klaveriõpilane Robi Salumets, kes osales festivalil Lihula Muusika- ja Kunstikooli brassansambli koosseisus Junior Danceband (juhendaja Mati Põdra).