Pärnu Muusikakooli õpilased osalesid C-Jami suvekoolis

Tänavune C-Jam Cellofest toimus 16.-20. augustil Türi Kultuurikeskuses. C-Jam suvekoolist osa võtnud 28 tšelloõpilast juhendasid C-Jami liikmed ja muusikakoolide tšelloõpetajad. Festivali kontserdid toimusid Türi kultuurikeskuses, Metsajõe puhkemajas ja Laupa, Tori, Kirna, Väätsa mõisates erinevad kontserdid. Esimesel päeval toimus ka ansamblite konkurss, mille ainsaks tingimuseks oli, et esitada võib kõike peale klassikalise muusika. Festivali lõppkontserdil astusid üles suvekooli ansamblid ja suur ühendorkester koos tšellokvarteti C-Jam-iga. Muusikakooli õpilased on suvekoolist osa võtnud juba mitmed aastad järjest. Seekord osales 5 õpilast: Richard Karro, Albert Press, Li-Sandra Sass, Kaisa Talts ja Ete Riin Veer (õpetajad Irina Matveus ja Heli Sommer).