ÕNNITLEME

Meie kooli õpilased olid edukad 22.-23. jaanuarini 2022 Lasnamäe Muusikakoolis toimunud Noorte heliloojate ja klaveriõpilaste vabariiklikul konkursil „LUSTLIK KLAVER“.
Konkursile eelnes noorte heliloojate konkurss, milles osalesid heliloomingut õppivad noored Tartu H. Elleri nim muusikakoolist, Tallinna Muusikakeskkoolist, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiast. Klaveriõpetajatest koosnev žürii valis noorte pianistide konkursi 5 vanusegrupi kohustuslikeks paladeks välja 14 uhiuut klaveripala kokku kümnelt noorelt heliloojalt – Joonas Neumann, Viktoria Grahv, Svetlana Rodionova, Kersti Leppik, Madli Ainsalu, Juuso Salonen, Teodor Hirvoja, Hanna Ingrid Nurm, Frans Veskoniemi, Leelo Treumann. Konkursi žüriisse kuulusid Ia Remmel, Nele-Eva Steinfeld ja Vladimira Ljutova. Noored heliloojad hindasid ka ise oma palade esitust ning andsid üle auhinnad oma pala parimale esitajale.

Meie koolist osales konkursil kaks klaveriõpilast:

Kuni 8aastaste vanuserühm

Amelia Rydik – II koht

Loore-Ly Kuusiku – II koht

Palju õnne, õpetaja Renata Marksalu!

Esitused on avalikult kuulamiseks Youtube’is.