Palju õnne!

14. mail Tabasalu Muusikakoolis toimunud Eesti Noorte Metsasarvemängijate konkursil saavutas meie kooli metsasarveõpilane Maksim Petrov oma vanuserühmas 2. koha!

Õnnitleme ja täname õpetaja Chris Sommerit ja kontsertmeister Toivo Traksi!

ÕNNITLEME!

Meie kooli kitarriõpilased olid taas väga tublid Eesti Muusikakoolide Liidu videokonkursi „Parim noor instrumentalist 2022“ vabariiklikus voorus:

KITARR

II vanuserühm

Janeli Mihkelstein – diplom

Õp Maris Uffert

Helenora Jõekäär – diplom

Õp Üllar Kallau

III vanuserühm

Erik Kala – III koht

Õp Maris Uffert

Palju õnne õpetajatele Maris Uffertile ja Üllar Kallaule!

PALJU ÕNNE!

Eesti Muusikakoolide Liidu vabariiklikul videosalvestusega toimunud konkursil “Parim noor instrumentalist 2022” saavutasid meie kandleõpilased suurepärased tulemused:

II vanuserühm

Grete Marie Eisenschmidt, õp Elo Kalda – III koht

III vanuserühm

Marta Johanna Kärmas, õp Elo Kalda – I koht

IV vanuserühm

Merit Roseniit, õp Elo Kalda – III koht

Palju õnne õpetaja Elo Kaldale!

ÕNNITLEME!

Meie kooli klaveriõpilased olid väga edukad märtsis 2022 Lätis Daugavpilsis toimunud 2. rahvusvahelisel Oskar Stroki nimelisel noorte pianistide videokonkursil.

B1 kategooria

Loore-Ly Kuusiku, õp Renata Marksalu – I koht ja vanusegrupi üldvõitja

A1 kategooria

Amelia Rudyk, õp Renata Marksalu – III koht

A3 kategooria

Milana Doždeva, õp Ludmilla Kaevu – II koht

Milana Zotovych, õp Renata Marksalu – I koht

A5 kategooria

Linda Viik, õp Renata Marksalu – III koht

Palju õnne tublidele õpetajatele Ludmilla Kaevule ja Renata Marksalule!

PALJU ÕNNE!

Eesti Muusikakoolide Liidu vabariiklikul videosalvestusega toimunud konkursil “Parim noor instrumentalist 2022” saavutasid meie viiuliõpilased suurepärased tulemused:


II vanuserühm

Lisanna Nõmm – diplom

Susanna Alliku – diplom

Õp Anu Mänd, km Maarja Talts


IV vanuserühm

Camilla Kaaver – II koht

Õp Maire Varma, km Maarja Talts


Palju õnne, õpetajad Anu Mänd ja Maire Varma ning kontsertmeister Maarja Talts!

PALJU ÕNNE!

Eesti Muusikakoolide Liidu korraldatud vabariiklikul seekord videosalvestusega toimunud konkursil saavutasid meie kaks noort tšelloõpilast suurepärased tulemused:

I vanuserühm

Aura Ingel Aron – III koht

IV vanuserühm

Kaisa Talts – II koht

Õnnitleme õpetaja Heli Sommerit ja kontsertmeister Maarja Taltsi!

ÕNNITLEME!

Meie kooli õpilased olid väga tublid Eesti Muusikakoolide Liidu Lääne-Pärnu regionaalse vooru videokonkursil „Parim noor instrumentalist 2022“.

KITARR

I vanuserühm

Stig Saamuel Puusepp – diplom

Õp Üllar Kallau

II vanuserühm

Janeli Mihkelstein – III koht ja diplom kohustusliku pala hea esituse eest

Õp Maris Uffert

Helenora Jõekäär – III koht

Õp Üllar Kallau

Karl Patrik Kraavi – diplom

Õp Maris Uffert

Karina Peerna – diplom

Õp Erko Niit

III vanuserühm

Erik Kala – I koht

Õp Maris Uffert

William Jamnes – diplom

Õp Maris Uffert

VIIUL

I vanuserühm

Anna Matilde Verlin – diplom

Õp Anu Mänd, km Maarja Talts

II vanuserühm

Susanna Alliku – III koht

Õp Anu Mänd, km Maarja Talts

Lisanna Nõmm – III koht

Õp Anu Mänd, km Maarja Talts

Ellinor Eelmäe – diplom

Õp Anu Mänd, km Maarja Talts

Ronen Fell – diplom

Õp Maire Varma, km Maarja Talts

Elisabeth Lätt – diplom

Õp Maire Varma, km Maarja Talts

IV vanuserühm

Camilla Kaaver – I koht

Õp Maire Varma, km Maarja Talts

TŠELLO

I vanuserühm

Aura Ingel Aron – II koht

Õp Heli Sommer, km Maarja Talts

Aleksei Aleksejev – diplom

Õp Irina Matveus, km Külli Vabrit

II vanuserühm

Kirill Bulõtšev – diplom

Õp Irina Matveus, km Külli Vabrit

IV vanuserühm

Kaisa Talts – I koht

Õp Heli Sommer, km Maarja Talts

AKORDION

IV vanuserühm

Alex-Henri Paugus – III koht

ja vabariikliku vooru eripreemia artistliku esituse eest

Õp Helle Levandi

ÕNNITLEME!

Meie kooli löökpilliõpilane oli väga tubli Eesti Muusikakoolide Liidu vabariiklikul videokonkursil „Parim noor instrumentalist 2022“.

I vanuserühm

Randor Tamm – diplom

Täname tublit õpetajat Olav Kundi ja kontsertmeister Marika Kappi!                

PALJU ÕNNE!

Meie kooli saksofoniõpilased olid väga edukad Lätis, Daugavpilsis toimunud 5. Rahvusvahelisel noorte puhkpillimängijate videokonkursil „Naujene WIND 2022”.

Lenna Valdmaa – 2. koht

Liisa Remmelgas – 2. koht

Palju õnne õpilastele ja nende õpetajale Hanna Taubele

ja kontsertmeister Helina Tammele!