ÕNNITLEME!

Meie kooli puhkpilliõpilased olid väga tublid vabariiklikul videokonkursil Parim noor instrumentalist 2021!

FLÖÖT

I vanuserühm

Nora Nõmmik (õp Marju Mäe, km Anu Russak) – diplom

III vanuserühm

Janee Lootus (õp Anne Kann, km Anu Russak) – III koht

Tuuli Põldvee (õp Anne Kann, km Anu Russak) – III koht

IV vanuserühm

Elise Pähkel (õp Marju Mäe, km Anu Russak) – III koht ja EMTA üliõpilaste preemia

SAKSOFON

I vanuserühm

Ruby Rose Greenwood (õp Hanna Taube, km Helina Tamm) – diplom

Tõiv Johannes Tiits (õp Hanna Taube, km Helina Tamm) – diplom

II vanuserühm

Lenna Valdmaa (õp Hanna Taube, km Anu Russak) – diplom ja eripreemia pala omapärase versiooni ja lähenemise eest

III vanuserühm

Lene Jüriso (õp Aivo Luhaoja, km Helina Tamm) – diplom

IV vanuserühm

Martin Järmut (õp Hanna Taube, km Anu Russak) – diplom

Täname tublisid õpetajaid ja kontsertmeistreid!

ÕNNITLEME

Meie kooli puhkpilliõpilased olid väga edukad Daugavpilsi (Läti) 1. Rahvusvahelise Mark Rothko noorte instrumentalistide kaasaegse muusika videokonkursil 2021.

Konkurss toimus Daugavpilsi 13. Keskkooli eestvedamisel koostöös Mark Rothko kunstikeskuse, Daugavpilsi linna kultuuri- ja haridusameti, Daugavpilsi ülikooli muusikaosakonna ja mittetulundusühinguga „Mentors“. Osales rohkem kui 350 mängijat erinevatest riikidest üle kogu maailma.

PUHKPILLIDE B2 grupp (11-12aastased)

Saksofon

Jost Lootus (õp Hanna Taube, km Anu Russak) – I koht

Lenna Valdmaa (õp Hanna Taube, km Anu Russak) – I koht

Ruby Rose Greenwood (õp Hanna Taube, km Helina Tamm) – II koht

Tõiv Johannes Tiits (õp Hanna Taube, km Helina Tamm) – III koht

Flööt

Nora Nõmmik (õp Marju Mäe, km Anu Russak) – II koht

PUHKPILLIDE B3 grupp (13-14aastased)

Flööt

Varvara Ogarkova (õp Marju Mäe, km Anu Russak) – III koht

PUHKPILLIDE B4 grupp (15-16aastased)

Saksofon

Martin Järmut (õp Hanna Taube, km Anu Russak) – II koht

Flööt

Aaron Unt (õp Marju Mäe, km Anu Russak) – II koht

PUHKPILLIDE B5 grupp (17-19aastased)

Flööt

Elise Pähkel (õp Marju Mäe, km Anu Russak) – II koht

Õnnitleme tublisid õpetajaid ja kontsertmeistreid!

ÕNNITLEME!

Meie kooli klaveriõpilased olid väga tublid videokonkursi Parim noor instrumentalist 2021 Lääne-Pärnu regiooni voorus.

I vanuserühm

Milana Doždeva (õp Ludmilla Kaevu) – I koht ja tunnustusdiplom E. Mägi pala “Kolm lapi laulu” mõjuva esituse eest!

Milana Zotovych (õp Renata Marksalu) – I koht ja tunnustusdiplom A. Dargomõžski pala “Skerzo” meeldejääva esituse eest!

Britta Orm (õp Renata Marksalu) – II koht

Oliver Aksel Leipalu (õp Helina Tamm) – diplom

II vanuserühm

Marina Anikina (õp Eve Endoja) – II koht ja tunnustusdiplom E. Aarne pala “Metsas” väga hea esituse eest!

Johanna Prey (õp Marika Kapp) – III koht ja tunnustusdiplom L. Austeri pala “Suvevihm” väga hea esituse eest!

Meeri Loodis (õp Imbi Haugas) – diplom

Makenna Emberly Arumäe (õp Helina Tamm) – diplom

Hannah Lind (õp Külli Vabrit) – diplom

Karita Peerna (õp Külli Vabrit) – diplom

III vanuserühm

Ly Sandra Kalbus (õp Imbi Haugas) – diplom

Täname tublisid õpetajaid!

ÕNNITLEME!

Meie kooli metsasarveõpilane Maksim Petrov (III vanuserühm) saavutas vabariiklikul konkursil “Parim noor instrumentalist 2021” II koha. Palju õnne õpetaja Arvi Sommerile ja kontsertmeister Toivo Traksile!

ÕNNITLEME!

Meie kooli saksofoniõpilased olid väga tublid videokonkursi Parim noor instrumentalist 2021 Lääne-Pärnu regiooni voorus

I vanuserühm

Ruby Rose Greenwood (õp Hanna Taube) – II koht ja eridiplom vabalt valitud teose hea ja elava esituse eest

Tõiv Johannes Tiits (õp Hanna Taube) – III koht

II vanuserühm

Lenna Valdmaa (õp Hanna Taube) – III koht

III vanuserühm

Lene Jüriso (õp Aivo Luhaoja) – III koht ja eridiplom huvitava improvisatsiooni eest

Rihard Press (õp Hanna Taube) – diplom

IV vanuserühm

Martin Järmut (õp Hanna Taube) – III koht

Täname tublisid õpetajaid ja kontsertmeistreid Helina Tamme ja Anu Russakut!

ÕNNITLEME!

Meie kooli flöödiõpilased olid väga tublid videokonkursi Parim noor instrumentalist 2021 Lääne-Pärnu regiooni voorus

I vanuserühm

Nora Nõmmik (õp Marju Mäe) – diplom ja pääs edasi finaali

Laura Liis Laurits (õp Marju Mäe) – diplom

Annagret Lasn (õp Leonora Palu) – diplom

II vanuserühm

Laura Kangur (õp Anne Kann) – diplom

Varvara Ogarkova (õp Marju Mäe) – diplom

III vanuserühm

Tuuli Põldvee (õp Anne Kann) – I koht

Janee Lootus (õp Anne Kann) – II koht

Aaron Unt (õp Marju Mäe) – diplom

IV vanuserühm

Elise Pähkel (õp Marju Mäe) – I koht

Täname tublisid õpetajaid ja kontsertmeister Anu Russakut!

ÕNNITLEME!

Meie kooli neidudekoor Argentum Vox valiti Eesti Naislaulu Seltsi poolt  panuse eest kohalikku kultuuriruumi Aasta Kooriks 2020. 

Neidudekoori dirigent on Toomas Voll.

Rohkem infot Eesti Naislaulu Seltsi kodulehel.

PALJU ÕNNE!

Eesti Naislaulu Selts esitas meie kooli neidudekoori Argentum Vox (dirigent Toomas Voll) aasta koori tiitlile. Nominentide kontsert ja seltsi aasta koori tiitli väljakuulutamine toimub 10. aprillil 2021 Hageri kirikus.

PALJU ÕNNE, neidudekoor Argentum Vox ja dirigent Toomas Voll!

Lähem info Eesti Naislaulu Seltsi kodulehel.