PALJU ÕNNE

Palju õnne meie kooli klaveriõpilasele Milana Zotovychile (õpetaja Renata Marksalu), keda tunnustati Eesti Klaveriõpetajate Ühingu poolt korraldatud kirjutiste konkursil “Minu unustamatu klaverimuusika elamus”!

Lähemalt saab lugeda EKÜ koduleheküljelt.

VALI OMA ETNOKULBI LEMMIK!

Pärimusmuusika auhinnagala toimub 8. oktoobril ja 3. oktoobrini saab hääletada Etnokulbi lemmiku poolt! Aasta albumi etnokulbile kandideerivad ka meie kooli kaks õdedest vilistlast – Regina Mänd (õppis meie kooli viiulit õp Maire Varma juures) ja Maria Mänd (õppis samuti viiulit õp Anu Männi juures). Kuula lugusid ja vali oma lemmikalbum siin!

ÕNNITLEME!

Meie kooli saksofoniõpilased olid väga tublid 25. mail toimunud 2. rahvusvahelisel Leedu-Armeenia ühiskonkursil “Amicitia Sonans” (“Sounding Friendship”) Kaunases (Leedus).

Konkursi eesmärk oli distantsõppe perioodil kultuurilise koostöö edendamine ja rahvuslike heliloojate populariseerimine.

Saksofoniõpilased osalesid A-kategoorias, kuhu kuulusid kõik sooloinstrumentide mängijad ja lauljad.

10-12 aastaste vanuserühm

Lenna Valdmaa – 1. koht (km Anu Russak)

Ruby Rose Greenwood  – 3. koht (km Helina Tamm)

13-15 aastaste vanuserühm

Martin Järmut – 2. koht (km Anu Russak)

PALJU ÕNNE!

Meie kooli puhkpilliorkestri dirigent Rein Vendla pälvis tänavuse Johann Voldemar Jannseni nimelise preemia. Pärnu Linnavalitsuse poolt määratud auhind antakse üle Johann Voldemar Jannseni sünniaastapäeval, 16. mail Koidula muuseumi aias.

ÕNNITLEME!

Meie kooli klaveriõpilased olid väga tublid 15. rahvusvahelisel Ars Nova muusikakonkursil Triestes, Itaalias. Konkurss toimus videote saatmise teel.

Klaveri eriala A-kategooria (2010 ja hiljem sündinud)

Milana Zotovych (õp Renata Marksalu) – I koht

Milana Doždeva (õp Ludmilla Kaevu) – I koht

Täname tublisid õpetajaid!

ÕNNITLEME!

Meie kooli klaveriõpilased olid väga tublid Eesti Muusikakoolide Liidu vabariiklikul videokonkursil „Parim noor instrumentalist 2021“

B-kategooria I vanuserühm

Milana Zotovych (õp Renata Marksalu) – II koht

Milana Doždeva (õp Ludmilla Kaevu) – III koht

Britta Orm (õp Renata Marksalu) – diplom

II vanuserühm

Marina Anikina (õp Eve Endoja) – diplom

Täname tublisid õpetajaid!

ÕNNITLEME!

Meie kooli puhkpilliõpilased olid väga tublid vabariiklikul videokonkursil Parim noor instrumentalist 2021!

FLÖÖT

I vanuserühm

Nora Nõmmik (õp Marju Mäe, km Anu Russak) – diplom

III vanuserühm

Janee Lootus (õp Anne Kann, km Anu Russak) – III koht

Tuuli Põldvee (õp Anne Kann, km Anu Russak) – III koht

IV vanuserühm

Elise Pähkel (õp Marju Mäe, km Anu Russak) – III koht ja EMTA üliõpilaste preemia

SAKSOFON

I vanuserühm

Ruby Rose Greenwood (õp Hanna Taube, km Helina Tamm) – diplom

Tõiv Johannes Tiits (õp Hanna Taube, km Helina Tamm) – diplom

II vanuserühm

Lenna Valdmaa (õp Hanna Taube, km Anu Russak) – diplom ja eripreemia pala omapärase versiooni ja lähenemise eest

III vanuserühm

Lene Jüriso (õp Aivo Luhaoja, km Helina Tamm) – diplom

IV vanuserühm

Martin Järmut (õp Hanna Taube, km Anu Russak) – diplom

Täname tublisid õpetajaid ja kontsertmeistreid!